en  |  pl

baner

Odzyskiwanie danych:
Odzyskiwanie danych z nośnikow uszkodzonych logicznie oraz mechanicznych. Dane możemy odzyskać z wszelkiego rodzaju kart SD, dysków SD oraz HDD, regenerowanych płyt, mp3, telefonów komórkowych, pamięci USB.

SEO:
Wiemy jak istotne jest dobre oraz skuteczne pozycjonowanie stron w dzisiejszej dobie cyfryzacji. Wysoka pozycja w wyszukiwarkach internetowych przynosi realne korzyści, wynikające z większej ilości odwiedzin jak i z poprawy prestiżu naszej strony.

Serwis:
Zajmujemy się szeroko pojętym serwisem sprzętu – poczynając od naprawy komputerów, poprzez routery, switche, aż po telefony komórkowe czy mp3. Naszą dewizą jest „Zepsułeś to? Naprawimy zanim ktoś się zorientuje!”.

Obsługa Informatyczna Warszawa

Programowanie:
Zajmujemy się programowaniem aplikacji na Windows, Mac OS, Android oraz iOS. Programujemy w językach C++, Java, Visual Basic, C, Delphi oraz językach skryptowych PHP, Python, VBScript.

Testy penetracyjne:
Oferujemy Państwu testy penetracyjne stron internetowych oraz Państwa systemów. Sprawdzimy czy są Państwo odporni na najbardziej znane ataki oraz na te mniej znane. Po całości prac dostają Państwo raport z naszych działań oraz sugestie co należało by zrobić, aby możliwie zmaksymalizować poziom zabezpieczeń.